اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

   
  پاسخ: خیر، فقط در صورتی که در شیشه نگهداری شود و درب آن محکم بسته باشد می‌توانید آن را در کابینت آشپزخانه یا هر جای تاریکی برای مدت طولانی نگهداری کنید.
   
  اما اگر مایلید عطر روغن خالص شما کمی کمتر و ملایم تر شود، نگهداری روغن در شیشه و داخل یخچال به شما کمک می‌کند

  معجونهای صبحانه ای فابریکا که به عنوان مقوی ترین معجونهای صبحانه ای است ترکیبی از روغن حیوانی کرمانشاهی تخمیری، عسل‌ها و شیره های ارگانیک و طبیعی و البته مغزیجات متنوعی ست که به علت نداشتن مواد افزودنی و شیمیایی به شکل طبیعی و به شکل چند فاز دیده می‌شود که این نشان ار سلامت و خلوص مواد اولیه دارد. لازم است قبل از هر بار مصرف محتویات بسته به طور کامل هم زده شود تا کرم یکدست و خوشمزه ای حاصل گردد. بدیهی ست بعد از گذشت ساعت ها و در وعده های غذایی بعدی باز هم نیاز مجدد به هم زدن تا رسیدن به یک کرم یک دست و مصرف با نان را دارد.

  اگر روغن حیوانی صنعتی حاصل از خامه شیر مصرف کنید همانگونه که خامه و کره حیوانی چاق کننده ست آنها نیز همانطور وزن‌تان را افزایش می‌دهند اما روغن حیوانی سنتی کرمانشاهی که از تبدیل شیر به ماست و سپس دوغ و کره و بعد از آن روغن و برای مدتی در هیزه (پوست گوسفند) استراحت کرده باشد به تایید پزشکان قلب و عروق نه تنها چاق کننده نیست بلکه باعث پیشگیری از!بیماری های قلبی و عروقی به واسطه زنجیره های کوتاه و شکسته شده اش میگردد. که یکی از رازهای سلامتی پهلوانان کرمانشاهی در تاریخ همین بوده است.

  علاوه بر آزمایش اندیس رایشر که نیازمند آزمایشگاه حرفه ای است می‌توانید از مجموع چند آزمایش ساده و خانگی متوجه میزان خلوص روغن حیوانی کرمانشاهی شوید.
  اول اینکه روغن کرمانشاهی در محیط منزل نیمه جامد است. هرچه هوای محیط گرم‌تر باشد تا حد مایع پیش می‌رود. دوما روغن حیوانی کرمانشاهی در دهان و کام نمی ماند و اصطلاحا دهان را چرب نمی‌کند. اگر مقدار کمی روغن را بین دو انگشت شست و اشاره نگه دارید طی یکی دو دقیقه روغن جامد با دمای بدن آب میشود. و در آخر اینکه روغن حیوانی سنتی کرمانشاهی را اگر مثل کرم دست به دستان خود بمالید خیلی زود جذب پوست می‌شود و اصطلاحا روی دست چربی نمی‌ماند.

  ما در بسته بندی مناسب و به صورت تضمینی از یک شیشه تا هر میزان نیاز از!محصولات فابریکا را طی ۴۸ ساعت به موسسات پستی بینه شده تحویل و به سراسر ایران ارسال میکنیم.

  ورزشکاران، سالمندان، کودکان، مادران باردار و همه جامعه می‌توانند برای سلامتی بیشتر روغن حیوانی سنتی کرمانشاهی را جایگزین روغن‌های صنعتی و ترانس نمایند. میزان مصرف روزانه برای ورزشکاران آزاد اما برای دیگر افراد حداکثر روزانه ۳۰ گرم (دو قاشق غذاخوری) میباشد. البته مشاوره با پزشک قبل از مصرف می‌تواند خیلی کمک کننده باشد.

  مصرف بصورت کره و صبحانه ای، در انواع سرخ کردنی ها حتی با دمای بسیار بالا، در انواع پخت و پز، در انواع شیرینی ها و در هر کجا که لازم است به آن روغن بیفزاییم اما نگران سلامتی خود و خانواده خویش هستیم.